Mazowiecki Zakład Obróbki Pianek – MAZOPofirmie

Firma MAZOP specjalizuje się w przetwórstwie pianek polietylenowych. Jako jedni z niewielu firm na rynku oferujemy szeroki zakres zarówno materiałów jak i metod obróbki spienionego PE. Głównym obszarem działalności jest branża opakowaniowa, dla której wytwarzamy różnego rodzaju profile, narożniki, zabezpieczenia, wypełnienia do skrzyń, walizek i wiele innych produktów.

Posiadany park maszynowy pozwala nam na wykonywanie takich procesów jak cięcie pianek CNC, sztancowanie, frezowanie, rozwarstwianie i cięcie konturowe. Dzięki temu możemy dopasować technologię do specyfiki danego produktu jak również wolumenu zamówienia. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia a wśród materiałów posiadamy również specjalne pianki o właściwościach antystatycznych, niepalnych i odpornych chemicznie. Zlecenia realizujemy od kilku sztuk do wielotysięcznych zamówień.

Własny dział projektowy pozwala na stworzenie indywidualnego projektu dla Państwa potrzeb.

Współpracujemy z producentami pianek z Polski oraz zagranicy dzięki czemu mamy w asortymencie kilkadziesiąt różnych pianek. Wśród nich znajdują się pianki polietylenowe niesieciowane, pianki sieciowane typu XPE, pianki EVA, pianki sieciowane fizycznie z poliolefiny ALVEO, pianki polipropylenowe a ich gęstości wahają się od 17 do nawet 300kg/m3.

Zapraszamy do współpracy. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu dobrać odpowiedni produkt do Państwa potrzeb.