Aplikuj

  Imię *

  Nazwisko *

  Numer telefonu *

  Załącz plik CV w formie PDF *

  Na jakie stanowisko chcesz aplikować? *

  Kiedy możesz rozpocząć współpracę?

  Jakie są Twoje oczekiwania płacowe w zależności od rodzaju umowy? *

  Czy pracownik naszej firmy polecił Ci pracę u Nas? Podaj imię i nazwisko, abyśmy wiedzieli kogo nagrodzić 🙂


  Przesyłając aplikację i naciskając przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub Wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Mazop Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne).

  Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: praca@mazop.pl. Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „Rozporządzeniem”, informujemy, że:
  1. Administrator danych
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
  Mazop Group Spółka Akcyjna z siedzibą w Brwinowie, adres: ul. Św. Tomasza 4, 05-840 Brwinów, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000900562, NIP: 5272689509, REGON: 146512280, kapitał zakładowy (kapitał wpłacony) 100 093 zł, zwana dalej „MAZOP”
  Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych: Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  * - pola wymagane