GAZELE BIZNESU 2021

Znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw w 22 rankingu Gazel Biznesu – najstarszego, wiarygodnego i najpopularniejszego rankingu małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Dziękujemy za zaufanie.

 


 

System zarządzania jakością

Nasza firma stara się rozwijać dbając o najwyższy poziom jakości naszych produktów, ale również o zrównoważony rozwój. Już w 2017 roku skutecznie wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 i obecnie posiadamy najnowszy standard wg. ISO 9001:2015.

System zarządzania jakością

System zarządzania jakością według normy ISO 9001 jest narzędziem umożliwiającym każdemu przedsiębiorstwu podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych wyrobów czy też świadczonych usług, poprzez ciągłe doskonalenie metod i sposobów działania. Norma ta odnosi się do procesów tworzących i nadzorujących produkty i usługi dostarczane Klientowi przez organizację.

Wymagania normy mają na celu określenie przez organizację zasad stałego nadzoru nad działaniami, służącymi wykazaniu zdolności do ciągłego dostarczania wyrobu lub usługi spełniających wymagania klienta oraz wymagań mających zastosowanie przepisów prawnych i innych.

Stosowanie wymagań normy ISO 9001 stanowi solidny fundament na drodze do wdrożenia filozofii zarządzania przez jakość TQM ‒ Total Quality Management.

Ekologia i dbałość o środowisko

Od początku naszej działalności przyświecał nam cel dostarczania klientom ekologicznych opakowań. Nasze opakowania tekturowe są wykonywane z papieru pochodzącego  z recyklingu.

Do produkcji używamy tylko i wyłącznie farb wodnych, bez szkodliwej chemii i rozpuszczalników, w tym również na drukarce cyfrowej. Opakowania klejone są klejem na bazie skrobi roślinnej. Ostatnio również w naszych opakowaniach Fixbox zastępujemy folię PE folią z PLA, czyli biodegradowalnej folii ze skrobi kukurydzianej.
Dzięki zastosowaniu druku cyfrowego eliminujemy potrzebę produkowania polimerów drukarskich, które są wykonywane z tworzywa sztucznego i po zakończeniu produkcji trzeba je wyrzucać do śmieci.

Prawie wszystkie nasze opakowania posiadają specjalną konstrukcję oraz pasek klejowy pozwalający w 100% zrezygnować z używania taśmy klejącej wykonanej w większości przypadków z polipropylenu. Nasz dział przetwórstwa pianek oferuje obecnie piankę HRC w 80% z recyklingu, jak również zastosowanie alternatywnego surowca w postaci Papierowego Plastra Miodu.

Wszystkie powyższe działania pozwalają oferować naszym klientom opakowania będące neutralne klimatycznie, abyśmy wspólnie mogli dbać o naszą przyszłość.
Także pamiętajcie – Pakując dzisiaj, myślcie o jutrze!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >