Project Manager

Brwinów k. Pruszkowa.

Boxmarket.eu

Firma znajduje się pod adresem: Św. Tomasza 4, 05-840 Brwinów k. Pruszkowa. należy do Grupy Mazop Group S.A.

Boxmarket.eu specjalizuje się w sprzedaży opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.boxmarket.eu)

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Poszukujemy ludzi zaangażowanych i chętnych do nauki.

Opis stanowiska:

    • nadzór nad pracami koncepcyjnymi oraz odpowiedzialność za zlecane projekty,
    • nadzór nad realizacją umowy i rozliczanie z podwykonawcami projektów,
    • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac, odbiory poszczególnych etapów realizacji projektów,
    • tworzenie harmonogramów projektowych,
    • tworzenie raportów i podsumowań z wykonanych prac.

    Wymagania:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku Product Owner / Product Manager/ Project Manager,
    • znajomość zagadnień sprzedaży detalicznej i e-commerce,
    • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami,
    • umiejętność organizacji pracy własnej, a także zarządzania zadaniami innych osób,
    • rozumienie funkcjonowania biznesu oraz zależności i procesów technologicznych,
    • biegłe poruszanie się na styku technologii, UX, marketingu i biznesu,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wedle uznania)
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport + NNW
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl