Magazynier

Brwinów k. Pruszkowa

Firma znajduje się pod adresem: Św. Tomasza 4, 05-808 Parzniew k. Pruszkowa.
Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl).
Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie surowców na magazyn,
  • wydawanie surowców na produkcję,
  • przygotowywanie gotowego produktu do wysyłki,
  • nadzór nad obiegiem wymaganej dokumentacji,
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazyniera,
  • zaangażowanie w pracę, sumienność i dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy ,
  • dokładność, zaangażowanie, punktualność.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie,
  • docelowo praca w systemie zmianowym,
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl