Młodszy/a Konstruktor/ka - Technolog produkcji

Brwinów k. Pruszkowa.

Opis stanowiska:

  • projektowanie opakowań/wypełnień z pianek PE,
  • przygotowywanie prototypów,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów uniemożliwiających realizację zaplanowanej produkcji,
  • planowanie produkcji na przydzielonym obszarze produkcyjnym,
  • zamawianie surowca pod produkcję,
  • harmonogramowanie produkcji, nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych,
  • analizę i monitorowanie możliwości produkcyjnych w obrębie podlegającego obszaru,
  • współpraca z działem produkcyjnym/handlowym

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość systemów ERP,
  • znajomość maszyn CNC,
  • dokładność, zaangażowanie, punktualność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków,
  • konsekwencja w planowaniu i osiąganiu wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (jesteśmy elastyczni),
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport + NNW,
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl