Młodszy/a Planista/ka produkcji

Brwinów k. Pruszkowa.

Opis stanowiska:

  • tworzenie harmonogramów produkcyjnych w oparciu o system ERP, nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych,
  • sprawdzanie dostępności surowców i półproduktów produkcyjnych,
  • analizę i monitorowanie możliwości produkcyjnych w obrębie podlegającego obszaru,
  • efektywne i optymalne zarządzanie zapasami surowców i produktów gotowych,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów uniemożliwiających realizację zaplanowanej produkcji,
  • ścisła współpraca z dostawcami – planowanie dostaw, współpraca z działem produkcyjnym.

Wymagania:

  • znajomość procesów planowania w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pracy pod presją oraz w zespole,
  • dokładność, zaangażowanie, punktualność, dobra organizacja pracy,
  • konsekwencja w planowaniu i osiąganiu wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport + NNW,
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl