Młodszy Specjalista/ka ds. Zakupów

Brwinów k. Pruszkowa.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zapytań, analiza ofert, ustalanie cen i warunków współpracy z dostawcami surowców i towarów handlowych,
  • Sporządzanie zamówień, kontraktów i umów,
  • Analiza i monitorowanie rynku dostawców oraz utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z dostawcami,
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji,
  • Poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji wydatków związanych z zakupami,
  • Pilnowanie stanów magazynowych surowców i towarów handlowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej,
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji,
  • Umiejętność obsługi MS Excel w stopniu dobrym,
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne, gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl