Specjalista ds. marketingu

Brwinów k. Pruszkowa.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl).

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie marką, aktywnościami marketingowymi, ich egzekucją rynkową oraz ewaluacją;
  • tworzenie i wdrażanie materiałów promocyjnych;
  • planowanie, kreowanie oraz wdrażanie skutecznych kampanii online w celu budowania przewagi konkurencyjnej marki;
  • analizowanie nowych produktów i rozwiązań pod kątem innowacyjności i opłacalności;
  • współpraca z firmami badawczymi oraz agencjami marketingowymi;
  • bieżące poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych;
  • opracowywanie prognoz dla produktów oraz realizacja celów biznesowych;
  • współtworzenie wizerunku marki oraz dbałość o jej spójną komunikację.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint);
    umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B;
  • kreatywność;
  • samodzielność, pro-aktywność i skuteczność;
  • dobra organizacja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie,
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl