Specjalista/ka ds. Performance Marketingu

Brwinów k. Pruszkowa.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołów sprzedażowych w realizacji strategii krótko, średnio i długo terminowej,
  • Prowadzenie kampanii Google Ads i FB ADS,
  • Monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji),
  • Planowanie budżetów,
  • Raportowanie wykonanych zadań.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w marketingu online: planowanie i egzekucja kampanii Google Ads lub Facebook ADS,
  • posiadanie wiedzy z zakresu o e-commerce,
  • znajomość Google Analytics,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi: Google Tag Manager, Google Data Studio, Google Trends,
  • znajomość systemów reklamowych: LinkedIn ADS, Allegro ADS, Amazon ADS,
  • certyfikaty I szkolenia z Google Ads i Google Analytics.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport + NNW,
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@mazop.pl