STANDY KARTONOWE EKO

Standy kartonowe  eko to bardzo ważne materiały promocyjne POS. Można je wykorzystać zarówno przy okazji eventów jak targi oraz podczas akcji promocyjnych w aptekach, sklepach czy sieciach handlowych.

NASZE ZALETY:

  • Niski koszt produkcji
  • Łatwość składania
  • Lekkie
  • Ekologiczne

Rozwiązanie to jest idealną przestrzenią do wystawienia i wypromowanie nowości i towarów takich jak produkty spożywcze w małych i średnich opakowaniach (batony, czekolady, snacki, wyroby mięsne, przekąski, słodycze), kosmetyki (kremy, żele, toniki, masła do ciała, szampony, odżywki) oraz produkty codziennej użyteczności (leki, baterie, gumy, akcesoria, mniejsze narzędzia, gadżety, zabawki dla dzieci, gryzaki dla zwierząt).

Warto pamiętać, że oprócz promocji Twoich bestsellerów i nowości, standy kartonowe eko są też doskonałą przestrzenią do przekazania najważniejszych informacji o danej ofercie. Na stojakach możesz nadrukować bowiem wszystko to, czego nie udało Cię się umieścić na opakowaniach poszczególnych produktów.

Standy kartonowe eko (znane również jako stojaki i ekspozytory reklamowe) to wymarzone rozwiązanie marketingowe dla każdej firmy, która chce zaprezentować swoje produkty szerszej klienteli w widoczny sposób. Mają cały szereg zalet, które warto rozważyć planując promocję swoich produktów. Po pierwsze, koszt ich produkcji jest niezwykle niski. Możesz być zatem pewien, cena takiego narzędzia marketingowo-promocyjnego będzie atrakcyjna.

Po drugie, stojaki tę są niezwykle lekkie oraz dają się łatwo złożyć i rozłożyć, przez co możesz je przenosić z miejsca na miejsce i za każdym razem wybierać lokalizację ekspozycja, które będzie najbardziej adekwatna oraz efektywna dla promocji Twoich towarów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >