Zajęcia z przedsiębiorczości

Wspaniałe doświadczenie, niesamowite spostrzeżenia! W zeszłym tygodniu nasz Prezes Krzysztof Rusin oraz Lean Manager Jacek Kędzierski mieli niecodzienną okazję wyjść poza strefy komfortu i odpocząć od codziennych obowiązków. Przygodę rozpoczęli na zaproszenie Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej, gdzie mieli zaszczyt prowadzić zajęcia z przedsiębiorczości dla grupy ambitnych licealistów.

Krzysztof Rusin, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą, zilustrował uczniom, jak można przejść od pierwszego pomysłu do budowy prężnie działającej firmy. Jego pasja i entuzjazm w przekazywaniu wiedzy były inspirujące dla wszystkich.

Jacek Kędzierski skupił się na przygotowaniu młodych ludzi do przyszłych wyzwań na rynku pracy, w szczególności na tym, jak efektywnie przygotować się do rozmów rekrutacyjnych.

Co nas zaskoczyło, to niesamowita interaktywność i zaangażowanie grupy. Wbrew stereotypom dotyczącym pokolenia Z, nasi uczniowie wykazali się nie tylko skupieniem, ale i aktywnością. Widok sali pełnej młodych ludzi, którzy z zaciekawieniem słuchają i zadają pytania, a po 45 minutach mają zapisane notatki na trzech stronach A4, jest naprawdę budujący!
Te spotkania utwierdziły nas w przekonaniu, że przyszłość naszej gospodarki jest w dobrych rękach. Wierzymy, że wśród tych młodych ludzi są przyszli przedsiębiorcy i wartościowi pracownicy, którzy będą napędzać naszą gospodarkę w przyszłości.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaproszenie i okazane nam zaufanie zarówno przez młodzież, jak i szkołę. Życzymy wszystkim uczniom, aby wytrwale podążali za swoimi marzeniami i osiągali sukcesy na wybranej przez siebie drodze.

Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tej niezwykłej przygody!

#MazopGroup #Edukacja #Przedsiębiorczość #Rozwój #PokolenieZ #Inspiracja