Certyfikat FSC

Od naszego pierwszego dnia działalności priorytetem było dostarczanie naszym klientom ekologicznych opakowań. Dbamy o środowisko, dlatego korzystamy wyłącznie z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Posiadamy certyfikat FSC, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę lasów i zrównoważone zarządzanie zasobami leśnymi. Zapytaj nas o nasze certyfikowane produkty, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji na ten temat.

Dzięki naszym działaniom oferujemy klientom opakowania o neutralnym wpływie na klimat, wspierając nas wszystkich w dbaniu o naszą przyszłość.

Pamiętajmy, że każdy wybór opakowania dzisiaj ma wpływ na jutro. Razem budujemy lepsze środowisko dla naszych przyszłych pokoleń!


 

System zarządzania jakością

Nasza firma stara się rozwijać dbając o najwyższy poziom jakości naszych produktów, ale również o zrównoważony rozwój. Już w 2017 roku skutecznie wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 i obecnie posiadamy najnowszy standard wg. ISO 9001:2015.

System zarządzania jakością

System zarządzania jakością według normy ISO 9001 jest narzędziem umożliwiającym każdemu przedsiębiorstwu podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych wyrobów czy też świadczonych usług, poprzez ciągłe doskonalenie metod i sposobów działania. Norma ta odnosi się do procesów tworzących i nadzorujących produkty i usługi dostarczane Klientowi przez organizację.

Wymagania normy mają na celu określenie przez organizację zasad stałego nadzoru nad działaniami, służącymi wykazaniu zdolności do ciągłego dostarczania wyrobu lub usługi spełniających wymagania klienta oraz wymagań mających zastosowanie przepisów prawnych i innych.

Stosowanie wymagań normy ISO 9001 stanowi solidny fundament na drodze do wdrożenia filozofii zarządzania przez jakość TQM ‒ Total Quality Management.

GAZELE BIZNESU 2021

Znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw w 22 rankingu Gazel Biznesu – najstarszego, wiarygodnego i najpopularniejszego rankingu małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Dziękujemy za zaufanie.

 


 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >