O producencie opakowań tekturowych

MAZOP Group specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych oraz z pianek PE. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku obsługuje klientów kompleksowo, projektując i dostarczając rozwiązania opakowaniowe od opakowania zewnętrznego po wewnętrzne zabezpieczenie. Specjalizuje się w opakowaniach dostosowanych do rynku e-commerce.

W 2021 r. firma rozpoczęła produkcję opakowań z kolorowymi nadrukami metodą druku cyfrowego. Za sprawą zakupionej wysokowydajnej drukarki cyfrowej, klienci spółki, mogą zamówić opakowania z wielokolorowym nadrukiem dla sklepów internetowych, branży FMCG i wielu innych. Zaprojektujemy opakowanie kartonowe i odpowiednio wyciętą piankę, dzięki której klient ma pewność, że dany produkt będzie dobrze zabezpieczony podczas wysyłki.

Historia

Firma MAZOP powstała w 2013 roku i od samego początku skupiała się na dostarczaniu jakościowych opakowań dla branży E-commerce oraz przemysłu. Głównymi sektorami działalności są tekturowe opakowania dla sklepów internetowych oraz rozwiązania z zakresu protective packaging z wykorzystaniem innowacyjnych opakowań membranowych oraz zabezpieczeń z pianek. Unikalna na polskim rynku kompleksowa oferta pozwoliła na rozwój firmy z małego zakładu w Babicach do obecnego zakładu w podwarszawskim Brwinowie zatrudniającego ponad 130 osób.

Każdego miesiąca nasz zakład opuszcza 4 miliony opakowań. Ciągły rozwój oraz duże inwestycje pozwalają co roku zwiększać moce produkcyjne i dostarczać więcej produktów na rynek krajowy oraz całą Europę. Nasze produkty docierają już do 27 Europejskich krajów.

Strategia firmy nastawiona jest na dostarczanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań dlatego w 2021 roku zakupiona została wysokowydajna drukarka cyfrowa, wykorzystująca farby wodne. Ta unikalna w skali Europejskiej technologia pozwala na redukcję odpadów produkcyjnych, jednocześnie dając możliwość produkowania kolorowych opakowań dla sklepów internetowych, FMCG i dla przemysłu.

W 2021 roku rozwój naszej firmy został doceniony przez redakcję Pulsu Biznesu i nagrodzony Gazelą Biznesu jak również E-Gazelą Biznesu za rozwój kanału sprzedaży E-commerce.

Zarówno w projektowaniu, produkcji, jak i realizacji zamówień stawiamy na innowacyjność, mając przy tym na uwadze troskę o środowisko.
Wykorzystujemy do produkcji opakowań papiery z recyklingu oraz biokompostowalne folie. Bliskie jest nam indywidualne podejście do każdego klienta –
nasze produkty są dopasowane do potrzeb zamawiającego i cieszą się uznaniem już na wielu europejskich rynkach.

Krzysztof Rusin, Prezes MAZOP Group

9000 m2
powierzchni produkcyjnej

130+
pracowników

4 mln+
opakowań produkowanych
miesięcznie

27
Krajów – odbiorcami
naszych produktów

Sprzedaż MAZOP Group w Europie

  • Własny dział projektowy pozwala na stworzenie indywidualnego projektu dla Państwa potrzeb.
  • Specjalizujemy się w opakowaniach dostosowanych do rynku e-commerce. Wprowadzamy zupełnie nowe rozwiązania na polskim rynku, takie jak np. opakowania Fix Box, Sendboxy, Rollboxy, Koperty tekturowe i wiele innych.
  • Posiadany park maszynowy pozwala nam na wykonywanie takich procesów jak cięcie pianek CNC, sztancowanie, frezowanie, rozwarstwianie i cięcie konturowe. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia a wśród materiałów posiadamy również specjalne pianki o właściwościach antystatycznych, niepalnych i odpornych chemicznie.
  • Współpracujemy z producentami pianek z Polski oraz zagranicy dzięki czemu mamy w asortymencie kilkadziesiąt różnych pianek. Wśród nich znajdują się pianki polietylenowe niesieciowane, pianki sieciowane typu XPE, pianki EVA, pianki sieciowane fizycznie z poliolefiny ALVEO, pianki polipropylenowe.