Firma MAZOP specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych i przetwórstwie pianek polietylenowych i poliuretanowych. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku odsługujemy klientów kompleksowo.

Zaprojektujemy opakowanie kartonowe i odpowiednio wyciętą piankę, dzięki której klient ma pewność, że dany produkt będzie dobrze zabezpieczony podczas wysyłki.

  • Własny dział projektowy pozwala na stworzenie indywidualnego projektu dla Państwa potrzeb.
  • Specjalizujemy się w opakowaniach dostosowanych do rynku e-commerce. Wprowadzamy zupełnie nowe rozwiązania na polskim rynku, takie jak np. opakowania Fix Box, Sendboxy, Rollboxy, Koperty tekturowe i wiele innych.
  • Posiadany park maszynowy pozwala nam na wykonywanie takich procesów jak cięcie pianek CNC, sztancowanie, frezowanie, rozwarstwianie i cięcie konturowe. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia a wśród materiałów posiadamy również specjalne pianki o właściwościach antystatycznych, niepalnych i odpornych chemicznie.
  • Współpracujemy z producentami pianek z Polski oraz zagranicy dzięki czemu mamy w asortymencie kilkadziesiąt różnych pianek. Wśród nich znajdują się pianki polietylenowe niesieciowane, pianki sieciowane typu XPE, pianki EVA, pianki sieciowane fizycznie z poliolefiny ALVEO, pianki polipropylenowe.