Wirtualny świat się rozwija, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem wielu użytkowników. Coraz częściej dokonujemy zakupów online, ze względu na bardzo ciekawą ofertę i niezwykle atrakcyjne ceny. Nieodzownym elementem zakupów online jest wysyłka towarów. W tym przypadku opakowania wysyłkowe to niezbędny atrybut każdego przedsiębiorstwa. Jakie opakowania kartowanie są dostępne? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu z bliska.

Opakowania tekturowe i ich rodzaje

Opakowania wysyłkowe dostępne są w wielu, różnorodnych modelach. Wszystko po to, by doskonale dopasować się do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz:

  • sendboxy
  • tubeboxy
  • rollboxy
  • fixboxy
  • smallfixy
  • flatboxy
  • safeboxy
  • koperty z tektury falistej
  • kopert z tektury litej

Tak szeroka różnorodność wyboru sprawia, że możemy dobierać pudełka kartonowe do rozmiarów produktów.

Jaką rolę pełnią pudełka tekturowe?

Pudła kartonowe są najpowszechniejszą metodą na opakowanie wysyłanych towarów. Właściwie dobrane opakowania kartonowe pełnią wiele różnorodnych funkcji. Jedną z nich z całą pewnością jest rola zabezpieczenia w transporcie. Jeśli opakowania kartonowe są rozmiarem dopasowane do produktu, dobrze przylegając i nie pozostawiając w środku zbyt wiele wolnej przestrzeni. Wówczas możemy mieć pewność, że towar w transporcie nie ulegnie uszkodzeniu. Co więcej, można wspomóc się wypełniaczami, które w połączeniu z odpowiednim opakowaniem będą gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Opakowania tekturowe najwyższej jakości chronią także przed zagięciami oraz innymi uszkodzeniami.

Co więcej, pudełka kartonowe są niejako wizytówką firmy. To, jaką paczkę dostanie klient, wpływa na ogólny odbiór działalności. Jeśli wybrany przez konsumenta produkt jest przepięknie zapakowany, doskonale zabezpieczony na czas transportu to sprawia, że klienci czują niezwykłą radość z odpakowywania zamówionego przez siebie towaru, oceniając markę jako ponadprzeciętnie profesjonalną.

Pudełka tekturowe to także jedno z narzędzi marketingowych. Jeśli umieścimy na nich logo marki, slogan reklamowy czy zabezpieczymy je firmową taśmą, wówczas dbamy również o rozpoznawalność firmy.

Jak wybrać opakowania wysyłkowe?

Fixboxy to pudła kartonowe, które nadadzą się do zabezpieczenia delikatnych i cennych przedmiotów. Folia w tego typu modelach zabezpiecza przed przesuwaniem się produktu w transporcie. Sendboxy z paskiem klejowym są opakowaniem niezwykle uniwersalnym. Głównie pakuje się w nie odzież. Tubebox to idelany sposób na wysyłkę plakatów, map, obrazów, szkiców czy dzieł sztuki. Rollboxy sprawdzą się w zapakowaniu książek, płyt CD, DVD czy gier komputerowych. Koperty z tektury są bardzo sztywne i mocne. Możemy zamknąć je bez użycia taśmy klejącej. Nadadzą się do wysłania np. dokumentów.

Prowadzisz działalność internetową? Pragniesz wysłać towar bezpiecznie? Wybierz odpowiednie do Twoich towarów opakowania wysyłkowe, buduj renomę i prestiż własnej marki już dziś!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >