KOPERTY Z TEKTURY FALISTEJ

Tektura falista – czym jest?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment najwyższej jakości kopert z tekstury falistej, które cechują się doskonałą klasą wykonania, trwałością oraz wytrzymałością. Gwarantują bezpieczny transport, chroniąc Twoje przesyłki przed wszelkimi uszkodzeniami. Tektura falista jest najczęściej wykorzystywanym materiałem, jeśli chodzi o produkcję różnego rodzaju opakowań.

Jej szczególne cechy zawdzięczamy niezwykłym metodom produkcji. Arkusz tektury falistej utworzony jest z jednej lub wielu warstw pofalowanego papieru, techniką tak zwanego flutingu. Są one sklejane naprzemiennie z kilkoma warstwami zwykłego papieru, który stanowi pokrycie.

Przede wszystkim, należy pamiętać, że tektura i tektura falista to zupełnie inne tworzywa. Czym więc różni się falista od tej zwykłej? Po pierwsze, tektura falista cechuje się większym poziomem wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i kompaktowości. Jest ona również bardziej przyjazna środowisku naturalnemu, dzięki czemu możesz zainwestować w nią bez obaw, że szkodzisz naszej planecie.

Rodzaje fali

Jeśli chodzi o tekturę falistą, wyróżnić możemy tutaj trzy główne rodzaje fali. Najpowszechniej stosowaną jest fala o średniej grubości, nieprzekraczającej 3 mm. Możemy spotkać się również z tak zwaną mikrofalą (grubość poniżej 1 mm) czy taką, której grubość tektury wynosi około 4 mm.

Koperty z tektury falistej – zaufaj profesjonalistom i postaw na jakość!

Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się produkcją opakowań. Jako, że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Zanim nasze koperty z tektury falistej zostaną przeznaczone do sprzedaży, dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. W specjalistycznie wyposażonych zakładach przemysłowych, nasi wykwalifikowani eksperci dokładają wszelkich starań, opracowując nowe techniki produkcji. Stosujemy najnowocześniejsze technologie na miarę XXI wieku tak, aby praca była wydajna, a produkty jak najlepszej jakości. Doskonale wiemy, jak istotny jest ciągły rozwój, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę, szukając nowych, innowacyjnych rozwiązań. W naszym sklepie najwyższa jakość wykonania łączy się z atrakcyjną ceną.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupionego produktu. Życzymy udanych zakupów!

Koperty z tektury falistej posiadają pasek klejowy, wewnątrz opakowania, który umożliwia zamknięcie kartonu, bez użycia taśmy klejącej. Kartony są bezpiecznie zamknięte.

Kartony te posiadają również taśmę zrywającą, umożliwiającą otwarcie kartonu.

Jest to opakowanie idealne dostosowane do rynku e-commerce.

Koperty, gwarantują, że wkładane do nich przedmioty nie ulegną zgnieceniu podczas wysyłki.
Koperty te później mogą służyć do przechowywania np. dokumentów.

Dzięki regulowanej wysokości łatwo dopasowują się do dokumentów o różnej grubości (max. wysokość 50mm)
Koperty są sztywne, mocne.
Max. wysokość 50mm.