Opakowania plaster miodu

Połączenie papieru jako lekkiego surowca oraz struktury przypominającej pszczele „sinusoidalne” plastry daje w efekcie wypełnienie papierowe typu „plaster miodu” stosowane już od lat w konstrukcjach drzwi, przegród, mebli (blaty, ścianki, drzwiczki), opakowań a nawet w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym – teraz także w firmie MAZOP jako ekonomiczna, ekologiczna alternatywa do piankowych wypełnień / zabezpieczeń.

Obecnie także popularnym zastosowaniem są również materiały promocyjne w miejscu sprzedaży tzw. materiały POS. Stosunkowo niska cena w porównaniu do innych materiałów, lekkość konstrukcji oraz różnorodność zastosowań sprawia, iż znakomicie nadają się zarówno do wykończenia dużych aranżacji, jak i jako samotne standy reklamowe.

 

Najważniejsze zalety „plastra miodu”

wysoka wytrzymałość na nacisk i wgniecenia

niska cena

stosunkowo bardzo mała masa

idealny materiał do ochrony lekkich (tel. kom.) oraz bardzo ciężkich przedmiotów (części sam.)

relatywnie niskie koszty składowania i transportu

jest przyjazny dla środowiska naturalnego

klej do łączenia warstw na bazie wody

poddaje się recyklingowi 100%

Wypełnienia plaster miodu

Wypełnienia „plaster miodu” są materiałem nie szkodzącym środowisku naturalnemu, łatwym w obróbce i tanim. Grubość płyty oraz jej wewnętrzna struktura, odpowiadają za mechaniczne właściwości materiału typu „sandwich”. Papier jako surowiec wypełniający o sześciobocznej budowie jest bardzo sztywny i wytrzymały na nacisk. Odporność na nacisk jest tym większa, im bardziej wysuszone jest wypełnienie oraz im mocniejszy zastosowano do produkcji obwoluty papier kraft.

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >