Opakowania z tektury plaster miodu

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kartony o strukturze plastra miodu, które idealnie nadają się do transportowania cennych towarów. Zabezpieczenia z papierowego plastra miodu cechują się wysoką skutecznością i jakością. Poprzez zastosowanie lekkiego kartonu w technologii plaster miodu otrzymaliśmy opakowanie lekkie, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe i odporne na nacisk i wgniecenia. Opakowania kartonowe typu plaster miodu mogą być stosowane jako zamiennik dla innych standardowych form zabezpieczania towaru podczas transportu. Posiadają jednak wiele innych zalet, których brakuje standardowym rozwiązaniom. Są na przykład wysoce ekologiczne i w 100% mogą zostać poddane recyklingowi. W obecnych czasach nie trzeba przypominać, jak ważna jest troska o ekologię i ochronę środowiska.

 

JAKIE ZALETY MAJĄ OPAKOWANIA  TYPU PLASTER MIODU?

wysoka wytrzymałość na nacisk i wgniecenia

niska cena

stosunkowo bardzo mała masa

idealny materiał do ochrony lekkich (tel. kom.) oraz bardzo ciężkich przedmiotów (części sam.)

relatywnie niskie koszty składowania i transportu

przyjazne dla środowiska naturalnego

klej do łączenia warstw na bazie wody

poddają się recyklingowi w 100%

Wypełnienia plaster miodu

Wypełnienia „plaster miodu” są materiałem nieszkodzącym środowisku naturalnemu, łatwym w obróbce i tanim. Grubość płyty oraz jej wewnętrzna struktura, odpowiadają za mechaniczne właściwości materiału typu „sandwich”. Zabezpieczenia z papierowego plastra miodu o sześciobocznej budowie są bardzo sztywne i wytrzymałe na nacisk. Odporność na nacisk jest tym większa, im bardziej wysuszone jest wypełnienie oraz im mocniejszy zastosowano do produkcji obwoluty papier kraft.

 

Czym są opakowania kartonowe typu plaster miodu?

Karton plaster miodu wykonane są z papieru kraft najwyższej jakości i sklejone klejem na bazie wody. Połączenie papieru jako lekkiego surowca oraz struktury przypominającej pszczele „sinusoidalne” plastry daje w efekcie wypełnienie papierowe typu „plaster miodu” stosowane już od lat w konstrukcjach drzwi, przegród, mebli (blaty, ścianki, drzwiczki), opakowań, a nawet w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym – teraz także w firmie MAZOP jako ekonomiczna, ekologiczna alternatywa do piankowych wypełnień / zabezpieczeń.

Obecnie popularnym zastosowaniem są również materiały promocyjne w miejscu sprzedaży tzw. materiały POS. Stosunkowo niska cena w porównaniu do innych materiałów, lekkość konstrukcji oraz różnorodność zastosowań sprawia, iż znakomicie nadają się zarówno do wykończenia dużych aranżacji, jak i jako samotne standy reklamowe.

Kartony plaster miodu to połączenie nowoczesnej myśli technologicznej wraz z troską o ochronę środowiska i praktyczność. Tektura ta użyta wraz z technologią plaster miodu idealnie nadaje się przy zabezpieczeniu różnego rodzaju przedmiotów. Tanie, łatwe w obróbce i niezwykle przyjazne środowisku – to jedne z pierwszych cech, jakie rzucają się w oczy. Mają jednak jeszcze więcej użytecznych właściwości. Są dość łatwe w przechowywaniu i po odpowiednim złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Można ustalić różny zakres wytrzymałości opakowania, tak aby jak najbardziej dopasować go do transportowanego za jego pomocą przedmiotu. Tektura plaster miodu to łatwy, tani, prosty i bardzo funkcjonalny, a przy tym przyjazny środowisku sposób, na zabezpieczanie różnego rodzaju towarów podczas transportu.

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >