OPAKOWANIA Z NADRUKIEM

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz możliwości odnośnie druku na opakowaniach kartonowych oraz tekturowych.

Oferujemy nadruk Fleksograficzny na tekturze falistej. Nadruk ten sprawdza się przy dużych nakładach i wymaga zakupu dodatkowego narzędzia zwanego polimerem. Możemy w ten sposób produkować pudełka z nadrukiem, koperty z nadrukiem, tacki z nadrukiem, kartony klapowe i wszystkie produkty wykonane z tektury.

Dla produktów z tektury litej zwanej również kartonem stosuje się Nadruk Offsetowy. Istnieje możliwość zadruku Full Color w CMYK lub w wybranych kolorach wg. Pantone. Rozwiązanie sprawdza się w pudełkach produktowych, kopertach z nadrukiem oraz opakowaniach ozdobnych i prezentowych.

Absolutną nowością jest wprowadzony niedawno do produkcji NADRUK CYFROWY. Nadruk ten nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów na narzędzia i daje możliwość drukowania nawet małych serii w pełni zadrukowanych opakowań. Druk wykonywany jest w CMYK co daje możliwość nadruku Full Color. Nadruk cyfrowy jest doskonałą alternatywą dla opakowań kaszerowanych, nadruku offsetowego czy fleksograficznego. Zwłaszcza jeśli nadruk ma być zmieniany często lub potrzebujemy niskich serii z nadrukiem.

Technologia ta sprawdza się idealnie dla produkcji Display tekturowych, standów tekturowych, materiałów POS wykonanych z tektury falistej ale również do prezentowych pudełek, reklamowych produktów, wzorników, pudełek wysyłkowych, ozdobnych i wszędzie tam gdzie liczy się piękny nadruk.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >