Opakowania z nadrukiem

Pudełka z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, hurtowników i producentów. Nadruk na pudełkach to doskonała forma reklamy oraz gwarancja dla klienta, że przesyłka jest od Ciebie.

Najważniejsze zalety :

 • możliwość drukowania małych serii
 • brak kosztów związanych z „przestrojeniem” maszyny
 • druk możliwy już w 5 dni roboczych
 • idealne rozwiązanie do produkcji opakowań sezonowych, promocyjnych i konkursowych
 • możliwość druku na tekturze: począwszy od 3-warstwowej , skończywszy na 5-warstwowej

Technologia ta sprawdza się idealnie dla:

 • produkcji display i standów tekturowych
 • materiałów POS wykonanych z tektury falistej
 • pudełek prezentowych
 • reklamowych produktów
 • wzorników
 • pudełek wysyłkowych, ozdobnych

Wyślij zapytanie o wycenę na sales@mazop.pl  lub zadzwoń 22 355 23 46

Dlaczego warto zdecydować się na nasze opakowania kartonowe z nadrukiem?

Opakowania reklamowe są często stosowane w handlu detalicznym i hurtowym – zwłaszcza na rynku e-commerce. W praktyce dla wielu przedsiębiorców estetycznie wykonane kartony z nadrukiem służą nie tylko jako sposób na dobre zabezpieczenie towaru i przygotowanie go do wysyłki, ale również jako forma darmowej reklamy. Umieszczając logo na pudełku, można nie tylko poprawić jego ogólny design, ale również wpłynąć na wyższą świadomość marki wśród klientów. Estetyczne opakowania reklamowe mają coraz większe znaczenie z uwagi na popularność Internetu. Pudełka kartonowe z nadrukiem to absolutny „must have” dla wszystkich, którzy inwestują we współprace z influenserami lub planują rozpocząć tego rodzaju przedsięwzięcia.

Kartony reklamowe doskonale sprawdzają się przy sprzedaży internetowej. Klienci często zwracają uwagę na to, w jaki sposób i w co zostały zapakowane zamówione przez nich produkty, później odnoszą się do tego w komentarzach i opiniach wystawianych po zakupie i dostarczeniu przesyłki – choćby na portalach aukcyjnych. Kartony z logo stanowią bardzo ekonomiczne, ale jednocześnie estetyczne w formie rozwiązanie, które warto wprowadzić do swojej firmy. Opakowania z nadrukiem w postaci samej nazwy przedsiębiorstwa lub nawet jego hasła reklamowego przybliżają kupującego do sprzedawcy, ponieważ tego rodzaju oznaczenie od razu komunikuje, skąd przyszła paczka.

Zajmując się sprzedażą i wysyłką towarów o nietypowych kształtach, warto zdecydować się na kartony na wymiar, które będą w 100% dopasowane do konkretnych produktów. Opakowania z nadrukiem można stosować również w sklepach stacjonarnych – pudełka tekturowe z nadrukiem świetnie sprawdzają się m.in. w branży obuwniczej.

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >