Operator/ka maszyn do przyuczenia

Brwinów k. Pruszkowa

Firma znajduje się pod adresem: Św. Tomasza 4, 05-840 Brwinów k. Pruszkowa.
Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl).
Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do produkcji opakowań (drukarek fleksograficznych, maszyn
  • sztancujących oraz składarko-sklejarek),
  • kontrola jakości produkowanych opakowań,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Jakie wymagania są ważne na tym stanowisku?

  •  chęć nauki obsługi ww. maszyn,
  • znajomość obsługi komputera,
  •  zręczność manualna,
  •  dobra organizacja pracy ,
  •  dokładność, zaangażowanie, punktualność,
  •  gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne,
  • zainteresowania techniczne.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premię,
  • przyjazne środowisko pracy.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij nam swoje CV na adres praca@mazop.pl