Składane kontenery tekturowe

Specjalnie dla przemysłu samochodowego został zaprojektowany składany kontener paletowy. Kontener ten jest przeznaczony do przewozu ciężkich części do jednego z największych producentów ciężarówek. Ma zastosowanie w centrum logistycznym zajmującym się wysyłaniem części zamiennych do serwisów w całej Europie.

  • Specjalny projekt pozwala na dostawę i składowanie tego dużego opakowania w płaskiej formie i szybkie złożenie przed pakowaniem.
  • Kontener paletowy ma wymiary 1900x1035mm i wysokość bez palety 700mm.
  • Kontener tekturowy składa się z zewnętrzne warstwy z tektury 3 warstwowej fali C oraz wewnętrznego mocnego komina tekturowego z 7 warstwowej tektury AAC.
  • Komin tekturowy został specjalnie wzmocniony na rogach narożnikami z litej tektury o grubości 10mm, które dodatkowo wzmacniają nośność kontenera, jak również zapobiegają uszkodzeniu gdy jest złożony na płasko.
  • Kontener tekturowy został przymocowany za pomocą wkrętów do specjalnej fumigowanej certyfikowanej IPCC palety drewnianej wykonanej na zamówienie pod wymiar klienta.
  • Całość jest zamykana od góry specjalną pokrywą z 5 warstwowej tektury. Opakowanie na płasko ma wysokość jedynie około 20cm i jest dostarczane klientowi gotowe do użycia.
  • Kontener tekturowy został przymocowany za pomocą wkrętów do specjalnej fumigowanej certyfikowanej IPCC palety drewnianej wykonanej na zamówienie pod wymiar klienta.

Jeśli potrzebujesz opakowań dla swoich nietypowych produktów, wyślij zapytanie o wycenę na sales@mazop.pl  lub zadzwoń 22 355 23 46

Cel: Przygotowanie uniwersalnego kontenera paletowego do transportu części zamiennych dla ciężarówek

Użyte materiały: Fumigowana certyfikowana IPCC paleta drewniana, tektura 3 warstwowa, tektura 5 warstwowa, tektura 7 warstwowa, narożniki z litej tektury 10mm

Użyta technologia: projekt i wizualizacja prototypu przez
własny dział R&D, Sztancowanie, bigowanie, konfekcja, klejenie na gorąco i zszywanie.

Rodzaj produktu: opakowanie na wymiar, Tekturowy kontener paletowy, Zintegrowana paleta drewniana z kontenerem tekturowym

Możliwość zastosowania w branżach: automotive, aftermarket automotive, przemysł, produkcja baterii i akumulatorów, części zamienne do samochodów

 


 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >