PROTECTIVE PACKAGING

Rozwiązania w zakresie opakowań Protective Packaging, które maksymalizują bezpieczeństwo w transporcie i minimalizują koszty.

Nasze produkty i oferowane rozwiązania, wynikają z wielu lat prób, projektów i ulepszeń testowanych podczas milinów wysyłek kurierskich.

W naszej firmie zaprojektujemy dedykowane opakowanie do wysyłki Państwa produktu, dodatkowo możemy wyprodukować zabezpieczenie z pianki polietylenowej (tzw. Protective Packaging), dzięki czemu produkt jest w 100% zabezpieczony.

 

 

Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie

Jeden dostawca na wypełnienia oraz opakowanie zewnętrzne

Możliwość nadruku cyfrowego nawet na 100 szt. kartonów

Projektowanie –wizualizacja 3D opakowania, prototyp do testów

Gwarancja dopasowania zabezpieczenia i pudełka/kartonu

Wypełnienia piankowe

Pianki polietylenowe to coraz bardziej popularny materiał stosowany do zabezpieczania produktów w opakowaniach Protective Packaging. Zapewniają dobrą amortyzację i estetyczny wygląd.

Wszystkie produkty są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ PIANEK >

FIXBOX

To innowacyjne połączenie super elastycznej folii z tekturą falistą. Tego typu opakowania Protective Packaging pozwalają na spakowanie produktów o różnych kształtach i rozmiarach. Zajmują mało miejsca na magazynie, pozwalają szybko i bezpiecznie spakować produkt dla klienta. Są wytwarzane z papieru i czystego PE dzięki czemu są również bardzo ekologiczne.

Opakowania typu fixbox maksymalizują bezpieczeństwo podczas transportu.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ Fixboxów >

System Wypełnień powietrznych

W ofercie posiadamy zarówno wypełniacze powietrzne do zniwelowania pustych przestrzeni w opakowaniach, jak również maty pompowane zapewniające dobrą amortyzację i zabezpieczenie produktów.
Zaletą rozwiązania jest przede wszystkim jego uniwersalność oraz oszczędność miejsca na magazynie.

System ten zapewnia szybkie i łatwe pakowanie towarów oraz optymalizuje proces przygotowania do wysyłki.

System wypełnień papierowych

Maszyna PA2000 służy do produkcji materiału do wypełniania pustych przestrzeni oraz do zabezpieczania zawartości Twojego pudełka przy użyciu wyłącznie papieru. Urządzenie PA2000 jest doskonałą pomocą w profesjonalnym i bezpiecznym pakowaniu Twoich produktów. Wypełnienie opakowania transportowego materiałem papierowym tworzy strefy deformacji, które chronią produkt przed uderzeniami. Dzięki maszynie PA2000 możesz produkować własny, przyjazny dla środowiska papierowy materiał wypełniający po niskich kosztach i przy niewielkim wpływie na środowisko.

PA2000 wytwarza w 100% papierowy materiał wypełniający puste przestrzenie. Papier nadaje się do ekologicznego pakowania delikatnych towarów. Materiał służy do wypełnienia wolnej przestrzeni w pudełku bez użycia folii bąbelkowej lub innych produktów z tworzywa sztucznego.

Twoje opakowanie będzie bardziej ekologiczne dzięki zmniejszeniu zużycia plastiku,
a Ty również pomożesz naszej planecie.

Oszczędność czasu, Oszczędność kosztów, Elastyczność, Jakość, Prezentacja

Opakowanie zewnętrzne

Po zabezpieczeniu produktu dobieramy odpowiednie opakowanie zewnętrzne. Produkujemy opakowania z automatycznym dnem, posiadające pasek klejowy i dobrane z wysokiej jakości tektury.
Wszystko to aby dobrać rozwiązanie optymalne pod kątem, bezpieczeństwa, czasu pakowania i kosztów samego opakowania.

Proponujemy najnowsze rozwiązania opakowaniowe dla rynku e-commerce.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ OPAKOWAŃ WYSYŁKOWYCH >

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zadzwoń pod numer +48 22 355 23 46

lub wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY >