Opakowania wewnątrzmagazyn – ujące – rotujące

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Box Maker oferujemy kompleksowe rozwiązania do transportu wewnątrzmagazynowego. Zastosowane materiały do produkcji takich opakowań są dużo wyższej jakości niż w przypadku opakowań produktowych jednorazowych. Pozwala nam to stworzyć produkt zdolny wytrzymać nawet kilkadziesiąt cykli transportowych.

Odpowiednio zaprojektowane opakowania rotujące pozwalają firmom produkcyjnym osiągnąć spore oszczędności na liniach montażowych. Firmy nie muszą wydawać pieniędzy na opakowania jednorazowe, zmniejszają produkcję odpadów oraz oszczędzają czas pracy potrzebny np. na odwinięcie poszczególnych elementów z folii.

Do tych produktów zaliczają się przede wszystkim skrzynie magazynowe z polipropylenu kanalikowego zwanego również Kartonplastem.

Pojemniki magazynowe mają uchwyty plastikowe oraz specjalne narożniki do sztaplowania, dzięki czemu bardzo łatwo można je ustawiać na paletach. Do skrzyń oferujemy również kratownice z kartonplastu lub jako totalną nowość na rynku – kratownice i przekładki ze spienionego polipropylenu. Materiał ten jest odporny chemicznie na większość substancji oraz wykazuje znacznie wyższą odporność temperaturową od pianek polietylenowych.