Zabezpieczenia piankowe

Jednym z głównych obszarów naszej działalności są zabezpieczenia piankowe. Nasz dział projektowy jest w stanie dopasować odpowiednie rozwiązanie zarówno pod kątem kosztu jak i zabezpieczenia do konkretnego produktu. Dzięki ścisłej współpracy z firmą Box Maker, możemy zaoferować kompleksowe rozwiązanie również z zewnętrznym kartonem. Nasze zabezpieczenia piankowe są z powodzeniem stosowane w sprzętach RTV, HiFi, komputerach, laptopach, meblach, szklanych elementach, ceramice i wielu innych produktach.

Do tego asortymentu zaliczają się wszelkiego rodzaju narożniki piankowe, profile do zabezpieczania szyb, mebli i drzwi, transportowe przekładki piankowe, specjalne wkładki na laptopy i sprzęt RTV. Oferujemy również produkty, które łączą w sobie tekturę i piankę. Tektura jest znacznie tańsza i sztywniejsza od pianki, dlatego połączenie tych dwóch materiałów pozwala na obniżenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa w transporcie.

Zainteresowały Cię nasze przekładki piankowe i inne zabezpieczenia z pianki? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu!